Vaše odkazy

Odpoveď

08.09.2014 by: Admin

Veľmi pekne ďakujeme, aj Vy ste boli super, dobre sme sa medzi Vami cítili. Prajeme Vám všetko dobré, nech sa darí! :)

24.08.2014 by: Tomáš

Ahojte všetci. Tak sa chcem vyjadrit ku kapele Royal,ktora nam hrala na svadbe 16.8.2014. Chcem len povedat,že sme velmi dlho rozmýšlali nad kapelou a nevedeli sme si stále vybrat,aby všetko bolo tak ako ma byt. A chcem kapele velmi pekne podakovat,hrali nam celu svadbu+chodniky a hrali úžasne. Splnili všetky naše požiadavky,ktoré sme mali,boli velmi ochotny hrat dokedy bolo treba,kolá boli úžasne dlhe ked sa ludia bavili,už sme nevladali ani tancovat a velmi mily,priatelsky,ochotny kolektiv. Ešte raz velmi pekne dakujeme,velmi sme boli spokojni!

Odpoveď

06.07.2014 by: Admin

Ďakujeme Mišo, potešil si nás! Aj tebe nech sa darí a vidíme sa nabudúce ;)

05.07.2014 by: Michal

Mal som možnosť byť na vašom vystúpení a musím povedať že sa mi to veľmi veľmi páčilo . Kvalitný spev , pestrý repertoár , skvelá hudba -- nič tomu nechýbalo . Dúfam že vám to tak dobre pôjde aj naďalej . Prajem veľa úspechov

Odpoveď

27.10.2013 by: Admin

Veľmi pekne ďakujeme, my sme sa tiež cítili veľmi dobre, chlapci boli super!

Stužková

27.10.2013 by: Erika

Ahojte,ste výborná skupina! Dobre sme sa zabavili na piatkovej stužkovej! Bolo výborné a to vďaka Vám! :)

Odpoveď

08.09.2013 by: Admin

Veľmi pekne ďakujeme! Sme radi že sa Vám páčilo. Želáme Vám všetko dobré, nech sa darí! S pozdravom Skupina Royal :)

Hodová zábava Rudinská

19.08.2013 by: Majka

Vďaka Vám za skvelý zážitok. Vynikajúca zábava , ešte lepšia nálada!. Skvele sme si zatancovali na ľudovkách, potom vybláznenie na moderných diskohitoch. Určite s vami rátame na ďalších akciách. Tešíme sa!

Odpoveď

02.02.2013 by: Admin

Ľudko, veľmi pekne Ti ďakujeme za tieto krásne slová! Želáme Ti všetko dobre do života a veľmi radi sa s Tebou opäť stretneme ;)

Odkaz

29.01.2013 by: Ľudovít Fuják

je potrebné udržiavať zvyky slovenského národa v podaní tejto hudobnej skupiny.po pravde nevedel som že u nás existuje niekto kto má talent.talent spevu,talent hudby,talent zábavy.výborná kapela,ktorá dokáže naozaj postaviť každého zo stoličky :) držím palce,prajem veľa úspechov a verím,že sa uvidíme na viacerých akciách :) s úctou váš fanúšik z Lodna :)