Kniha návštev

Odpoveď

08.09.2013 by: Admin

Veľmi pekne ďakujeme! Sme radi že sa Vám páčilo. Želáme Vám všetko dobré, nech sa darí! S pozdravom Skupina Royal :)

Hodová zábava Rudinská

19.08.2013 by: Majka

Vďaka Vám za skvelý zážitok. Vynikajúca zábava , ešte lepšia nálada!. Skvele sme si zatancovali na ľudovkách, potom vybláznenie na moderných diskohitoch. Určite s vami rátame na ďalších akciách. Tešíme sa!

Odpoveď

02.02.2013 by: Admin

Ľudko, veľmi pekne Ti ďakujeme za tieto krásne slová! Želáme Ti všetko dobre do života a veľmi radi sa s Tebou opäť stretneme ;)

Odkaz

29.01.2013 by: Ľudovít Fuják

je potrebné udržiavať zvyky slovenského národa v podaní tejto hudobnej skupiny.po pravde nevedel som že u nás existuje niekto kto má talent.talent spevu,talent hudby,talent zábavy.výborná kapela,ktorá dokáže naozaj postaviť každého zo stoličky :) držím palce,prajem veľa úspechov a verím,že sa uvidíme na viacerých akciách :) s úctou váš fanúšik z Lodna :)

Odpoveď

20.11.2012 by: Admin

Srdečná vďaka :)

Aj my sme sa cítili príjemne, bolo nám cťou a určite si to s Vami radi zopakujeme :)

Oslava

20.11.2012 by: Helenka

Tiborko, som veľmi spokojná ako dopadla moja oslava. Vytvorili ste tam skvelú zábavu a príjemnú atmosféru. Ľudí, ktorých som v živote nevidela tancovať tak tancovali. Vyhnali ste ich doslova zo stoličiek. Si veľký talent a s tou harmonikou a gitarou si nás poriadne prekvapil. Pri najbližšej príležitosti rátame určite s vami.
Ďakujeme vám ešte raz......