Vaše odkazy

Napište nový záznam do knihy návštev

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
For security reasons we save the IP address 54.166.192.56.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
AnnaAnna z miesta Čadca napisal(a) dňa 24.04.2016 at 18:33:
Ahojte, chcem prispieť k pozitívnym recenziám skupiny ROYAL. Hrali na mojej oslave a určite odporúčam každému, kto hľadá šikovnú skupinu. Spev a hudba bezchyby... seriózny prísup..., hrali všetky možné žánre, takže určite sa tam každý nájde. Ak by som v budúcnosti niečo poriadala, neváham a dohodnem si akciu s touto skupinou, pretože viem, že nesklamúúú. Naozaj super a zároveň sa chcem poďakovať za skvelú zábavu a prajem veľa hudobných večerov so spokojnými zákazníkmi 🙂
SimonaSimona z miesta Kysucké Nové Mesto napisal(a) dňa 25.01.2016 at 18:25:
Dobrý deň, chcem potvrdiť všetky pekné reči o tejto skupine. Sú skvelí, o čom som sa presvedčila aj na včerajšom plese. Hrali úžasne, skvele sme sa s priateľmi bavili dlho do noci. Určite vás budem odporúčať ďalším známym a môžem povedať, že som sa nikdy tak dobre nezabavila. Dúfam, že ešte budem mať možnosť zúčastniť sa podobnej akcie s Vami.
TomášTomáš z miesta Cadca napisal(a) dňa 31.10.2015 at 19:06:
Takze dovolte mi zhrnúť pociti z kapely Royal, hrali nam svadbu 24.10.2015 a som rad ze to boli práve oni dlho sme vyberali kapelu a vybrali sme si správne!!! vyhoveli nám vo všetkom čo sme chceli od chodnikov (boli dlhé) prví tanec, hry (požičali nám aj harmoniku) a celkovo zábavu na svadbe bolo to perfektné a ak mozem niekomu kto má obavy aku kapelu na svadbu mozem odporucit royal a nebudete banovať majú to namakané a dúfam ze im to bude takto spievať ešte dlho Ďakujeme T&T
HankaHanka z miesta Čadca napisal(a) dňa 28.10.2015 at 11:00:
Zdravím 🙂

Tak tuhle skupinu můžeme každému vřele doporučit!! Už jsme měli tu čest, aby nám dvakrát hráli. Jednou na oslavě 50.tých narozenin a po druhé na naši svatbě a vždy hráli skvěle! Jsou opravdu úžasná skupina, jsme rádi, že právě oni nám hráli a vždy když bude potřeba nějaké živé hudby, tak budeme kontaktovat jen je, protože víme, že bude skvělá zábava a skvělá hudba.

Takže Vám moc děkujeme, byli jsme s Vámi spokojeni, zábava byla super, každý se bavil a byl spokojený, a budeme se zase někdy těšit 🙂

PS: doporučujeme Vás kde se dá a přejeme Vám ať se daří 🙂

Novomanželé Kajánkovi
Renáta JurišováRenáta Jurišová z miesta Kysucké Nové Mesto napisal(a) dňa 20.08.2015 at 0:05:
Skupina Royal nám 1.8.2015 hrala na našej svadbe a musím povedať, že to bol veľmi dobrý výber a hudobným výkonom na našej svadbe to len potvrdili. Od začiatku sa mi s nimi dobre komunikovalo, sú to profesionáli. Ochota vyhovieť požiadavkám zákazníka, seriózny prístup a kvalita sú v skratke slová, ktoré ich vystihujú. Na svadbe nám vytvorili perfektnú disco- dancing atmosféru, prispôsobili sa našim špecifickým požiadavkám a aj vďaka nim bol náš deň taký jedinečný. Ľudový program, ktorý nám po polnoci pripravili, bol jednoducho skvelý a záverečné kolo slaďákov zostáva pre nevestu highlightom večera! Špeciálne poďakovanie patrí spevákovi Tiborovi, boli sme s Vami veľmi spokojní. S pozdravom Renátka+Peter, KNM
MatejMatej z miesta Trenčianská Turna napisal(a) dňa 28.07.2015 at 15:54:
Dobry deň,

v mene celej rodiny by som sa Vám chcel poďakovať za super výkon na našej svadbe 11.8 v Tn. Turnej. Keďže sme Vás pred tým nikdy nevideli hrat na živo a spoliehali sme sa len na youtube, mali sme trošku obavy, či sme vybrali správne. Ale hneď počas úvodnej piesne sa naše obavy rozplynuli a s manželkou sme sa pri tanci zhodli, že sme nemohli vybrať lepšie. A to nám potvrdila aj rodina a aj kamaráti.

Chcem Vám preto popriat veľa úspešne odohraných svadieb a zábav a môžte počitať s naším odporúčaním.

Ďakujeme.
zdenka a jankozdenka a janko napisal(a) dňa 20.07.2015 at 21:49:
Zo srdca vám ďakujeme za úžasne vytvorenú atmosféru na našej svadbe 18.7.2015. Veľmi sme sa zabavili a môžeme vašu kapelu už len odporúčať :)Ďakujeme a želáme vám všetko dobré:)
StanislavaStanislava napisal(a) dňa 08.07.2015 at 20:33:
Chcem sa poďakovať za skvelú zábavu na svadbe 20. júna v Čadci. Boli ste úplne perfektní a každému vás budeme odporúčať, jednoznačne!
Všetci vás chválili a vraveli, že ste urobili super zábavu. Tak ešte raz vďaka a želám všetko dobré!
S pozdravom,
Stanislava Mlynarčíková (Zagrapanová)
AdminAdmin z miesta Odpoveď napisal(a) dňa 08.09.2014 at 6:04:
Veľmi pekne ďakujeme, aj Vy ste boli super, dobre sme sa medzi Vami cítili. Prajeme Vám všetko dobré, nech sa darí! 🙂
TomášTomáš napisal(a) dňa 24.08.2014 at 17:48:
Ahojte všetci. Tak sa chcem vyjadrit ku kapele Royal,ktora nam hrala na svadbe 16.8.2014. Chcem len povedat,že sme velmi dlho rozmýšlali nad kapelou a nevedeli sme si stále vybrat,aby všetko bolo tak ako ma byt. A chcem kapele velmi pekne podakovat,hrali nam celu svadbu+chodniky a hrali úžasne. Splnili všetky naše požiadavky,ktoré sme mali,boli velmi ochotny hrat dokedy bolo treba,kolá boli úžasne dlhe ked sa ludia bavili,už sme nevladali ani tancovat a velmi mily,priatelsky,ochotny kolektiv. Ešte raz velmi pekne dakujeme,velmi sme boli spokojni!
Contact Form Powered By : XYZScripts.com